Farbotekhnika

Оздоблення розпиленням

60 років роботи у широкому спектрі передових рішень

Горизонтальні розпилювальні роботи

Високопродуктивні розпилювальні роботи для надвисокої якості обробки. Наш вибір горизонтальних роботів забезпечує гнучкість і швидкість разом з комп’ютерною точністю, що досягається навіть в режимі коливального руху, працюючи з безперервною подачею. Наш антропоморфний робот з шістьма осями поєднує найкращі технології обробки з максимальною гнучкістю при роботі з тривимірними виробами. Конфігурації з одним або двома роботами працюють в тактовом режимі або в режимі коливання (ROC). При роботі з двома роботами можна одночасно обробляти одні й ті ж вироби, що істотно скорочує час робочого циклу. Отримайте повну інформацію про наші горизонтальні розпилювальні роботи і оцініть, як вони працюють.

iBotic – це розпилювальний робот картезіанського типу з однією або двома каретками, що ідеально підходить для великих виробничих потужностей і отримання неперевершеної якості.

Максимальна гнучкість і чудова якість фарбування 3D-виробів. Технологія iGiottoApp – це сучасний засіб автоматизації у сфері фінішної обробки.

Розпилювальні верстати з хитною кареткою

Починаючи зі зручних для користувача верстатів з однією або двома хитними каретками для малих і середніх обсягів і закінчуючи обладнанням для більш напружених режимів і значних обсягів, наші пропозиції охоплюють як традиційні вимоги, так і останні технологічні новинки, розроблені нами для різних галузей промисловості. Кожне рішення може бути персоналізоване для забезпечення потреб та ефективності виробництва, гнучкості, простоти обслуговування.

Профільні або плоскі панелі з різних матеріалів, спеціальне програмне забезпечення, 3D-зчитувальні пристрої.

Визначте Ваші вимоги, і ми надамо оптимальну відповідь.

Ознайомтеся з усією лінійкою наших розпилювальних автоматів, щоб підібрати той, який найкращим чином відповідає вашим потребам.

Easy – це простий в експлуатації розпилювальний автомат з двома хитними каретками, розроблений для нанесення фінішного покриття найвищої якості.

Автоматичний розпилювальний верстат з однією або двома хитними каретками.

Автоматичний розпилювальний верстат з однією хитною кареткою.

У Вас є додаткові запитання?

Зв’яжіться з нами:

Отримати прайс чи консультацію?