Farbotekhnika

Mito

Автоматичний розпилювальний верстат з однією або двома хитними каретками.

MITO – це автоматичний розпилювальний верстат, призначений для нанесення будь-якого типу ЛФМ на основі води або розчинника, а також клею. Він ідеально підходить для підприємств малого та середнього бізнесу, які прагнуть до гнучкості і продуктивності, а також економічному використанню.

Галерея фото

Галузі використання

Деревообробка

Будівельна

Автомобільна

Пластик

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

Максимально адаптивний MITO ідеально підходить для малих і середніх виробництв. Також доступний в конфігураціях MITO Glass і MITO Glue для обробки скла та нанесення клею на панелі з МДФ.

Опис

Mito – це автоматичний розпилювальний верстат для малих і середніх потужностей..

Характеристики
  • Гнучкий і модульний, ідеально підходить для малих і середніх потужностей
  • З запатентованим повітророзподільним пристроєм для бездоганної аспірації
  • Конфігурація з паперовою стрічкою на транспортері ідеально підходить для клею і нерекуперованих ЛФМ.
  • Конфігурація CFB, з транспортерною стрічкою, армованим вуглеволокном, має запатентовану автоматичну систему очищення і центрування стрічки

MITO оснащений високоточними зчитувальними пристроями з фотодіодами для сканування вхідних заготовок. Точне сканування розмірів деталей і обробка їх положення за допомогою керуючого програмного забезпечення дають змогу оптимізувати розпорошення, мінімізуючи втрати ЛФМ.

MITO може бути оснащений 1 центральною або 2 бічними каретками. Зміна кольору / продукту здійснюється автоматично і швидко. Управління клапанами для автоматичної зміни кольору або ЛФМ і часовими проміжками проводиться з панелі управління. MITO підходить і для обробки скла. Конфігурація MITO Glass – це найгнучкіша система для розпилення на склі, так як вона здатна наносити будь-який тип ЛФМ. Вона оснащена 1 спеціальною кареткою, яка забезпечує дуже швидку автоматичну зміну кольору, що ідеально підходить для невеликих виробничих партій.

Зайве розпилення всмоктується через двоступеневі сухі фільтри: експлуатаційні витрати на цю систему зведені до мінімуму. Велика площа поверхні фільтра забезпечує кращий розподіл повітря, що забезпечує рівномірне нанесення покриття і збереження чистоти верстата.

MITO використовує запатентований повітророзподільчий пристрій Airsphere, який гарантує потік абсолютно чистого повітря в зону розпилення, усуваючи залишки надлишкового розпилення під час обробки. Система забезпечує високоякісну обробку.

Може бути оснащений транспортером, покритим паперовою стрічкою або транспортером зі стрічкою, армованою вуглеволокном (CFB). Транспортер, покритий папером, є ідеальним рішенням для клею і нерекуперованих ЛФМ. Паперова стрічка туго натягується завдяки вакуумній системі, яка забезпечує чистоту нижньої частини панелей, а також гарантує бездоганне, рівномірне нанесення на крайку та лицьову частину. Конвеєрна стрічка, армована вуглеволокном (CFB), ідеально підходить для нанесення будь-якого типу рекуперованих ЛФМ на основі води або розчинника. Конфігурація CFB оснащена запатентованою автоматичною системою рекуперації і очищення стрічки (HCD), що зводить до мінімуму процедури технічного обслуговування і використання розчинників. Він також має запатентовану автоматичну систему центрування стрічки для забезпечення абсолютно стабільної робочої поверхні.

Вам потрібне індивідуальне рішення?

Зв’яжіться з нами