Farbotekhnika

ФОРМУВАННЯ МАЙБУТНЬОГО ОБРОБКИ

Лабораторія Cefla Finishing – це більше, ніж просто простір, де наші партнери можуть проводити практичні тести на нашому обладнанні, і більше, ніж лабораторія, де ми розробляємо наступну інноваційну технологію в галузі. Лабораторія – це концепція, яку ми перетворили в стратегію, яка будує міцний зв’язок з нашими партнерами. Лабораторія – це об’єкт, де ми можемо протестувати процеси і ділитися своїм досвідом з провідними гравцями галузі. Перша лабораторія почала працювати у нашому підрозділі в Imola (Італія), наступним були лабораторії в Charlotte (США) і Suzhou (Китай).

Базуючи наші дослідження на реальних потребах клієнтів, ми вкладаємо значні ресурси в постійні інновації для формування майбутнього обробки. Ми вивчаємо кожен процес в контексті інтегрованої лінії, визначаючи всі можливі способи підвищення продуктивності і досягнення найкращих результатів. Лабораторія – це місце, де ми розширюємо межі технологій, щоб надати ринку нові унікальні можливості.

Ви хочете здійснити тестування?

Зв’яжіться з нами

ЛабораторІя. 40 років роботи

Щоб гарантувати те, що ми завжди надаємо не що інше, як передові рішення Cefla Finishing створила в кінці 1970-х років в Imola випробувальну лабораторію, головна мета якої полягала в тому, щоб ми могли надати клієнтам найкращі технології. З тих пір лабораторія в Imola розвинулася і була тиражована по всьому світу, щоб охопити всі процеси обробки.

Розташоване в Charlotte північноамериканський підрозділ має найбільш комплексну лабораторію обробки в США. Клієнти і партнери можуть досліджувати реальні умови виробництва з їх власними виробами і покриттями, судячи з загальних переваг, отриманих з оздоблювальним устаткуванням Cefla.

Оснащена обладнанням місцевого виробництва і розробленими в Cefla Italy технологіями, лабораторія в Suzhou – це можливість для місцевих клієнтів отримати доступ до експертних знань Cefla і протестувати рішення разом з експертами галузі.

Imola (Італія) 3000 m2
Charlotte (США) 1500 m2
Китай 1200 m2

Галузеве партнерство

Майбутнє обробки, декорування та цифрового друку здійснюється в кожній з наших лабораторій: процес, тісно пов’язує наших партнерів і клієнтів. З самого початку ми розробили понад 100 патентованих технологій, покликаних привести галузь до нових рубежів.

Понад 100 встановлених верстатів дають змогу нашим клієнтам і постачальникам ЛФМ проводити тестування нових продуктів, оцінювати пропоновані нами рішення за допомогою промислових випробувань і тестувати нові технології для створення устаткування завтрашнього дня.

Тільки завдяки тісній взаємодії з галузевими партнерами можна розробити інноваційні рішення і досягти відмінних результатів для всіх.

ЛабораторІя Cefla

Ми впевнені, що технологічні дослідження і безперервні інновації необхідні для досягнення гідних результатів.
Перш за все, наша мета – бути консультантом і партнером.

Галерея фото