Farbotekhnika

Покриття методом розпилення

Рішення Сefla для автоматичного нанесення лако-фарбових матеріалів методом розпилення
використовуються для покриття виробів з деревини , пластику, скла, фіброцементу, тощо.
Пропонуються розв’язання як для малих і середніх виробництв так і високотехнологічні виробничі
лінії надвисокої продуктивності.

ВАльцеве нанесення покриттів

Ми пропонуємо повний набір інноваційного обладнання Cefla для вальцевого нанесення матеріалів, яке призначене для покриття плоских і навіть фрезерованих деталей, завдяки інноваційним пристроям і унікальним конструктивним рішенням.

Підвісні лінії для деталей складної форми

Продуктивність опорядження виробів складної форми (вікон, стільців, музичних інструментів) досягається використанням підвісних транспортерів. У комплекті з 3D-сканером Cefla cVision, який дозволяє уникнути ручного програмування, та антропоморфним роботом Cefla iGiotto, ми досягаємо високої якості покриття та економного використання лако-фарбових матеріалів.

Промисловий цифровий друк

Цифровий друк та надання поверхні 3D структури для тактильних відчуттів – це інноваційні рішення для обробки деревини, ламінатів, пластику, фіброцементу, упаковки, кераміки, тканин та скла.

Інноваційна сушка Omnidry

Вертикальна сушка, яка автоматично підлаштовується під розмір вхідних заготовок, щоб збалансувати гнучкість і продуктивність без втручання оператора.

Шліфування і покриття торців

2 в 1 – шліфування та вакуумне фарбування торців в одній лінії. Запатентований Cefla пристрій Edge&Go дозволяє перелаштувати верстат вакуумного нанесення фарби при зміні профілю торця лише за 15 секунд.

shutterstock_185270735[1]

Цифровий друк для підлогових покриттів

Технології промислового цифрового друку, що забезпечують виняткову довговічність і текстурування поверхні з високою роздільною здатністю для підлогових покриттів з реалістичною тривимірною обробкою поверхні.

Глибоке матове покриття з ефектом м'якого дотику

Ексимерна технологія матування з сушкою Cefla Exydry-z це екологічна технологія, яка мінімізує споживання азоту для досягнення ефекту глибокого мату на плоских або фрезерованих панелях і крайках.

Інноваційне рішення рекуперації фарби від Сеfla finishing

Тепер ви можете заощадити на витраті фарби і значно скоротити витрату розчинників. Менша
кількість розчинника означає більш низькі експлуатаційні витрати, що захищає обладнання і
забезпечує менший вплив на навколишнє середовище. Все це стало можливим, завдяки нашій
новітній системі очищення, яка доступна на iBotic, Elispray, Roctre, Mito і Easy.

Дистанційний сервіс UBIQUO

UBIQUO – це поєднання фізичних, віртуальних і цифрових інструментів для вирішення таких завдань, як ефективність, надійність, компетентність і передбачуваність з метою задоволення реальних потреб бізнесу з конкретною вигодою. UBIQUO пропонує більше, ніж дистанційну допомогу для вирішення непередбачених неполадок, більше, ніж аналіз даних, щоб визначити найкращий спосіб оптимізації витрат ЛФМ, більше, ніж програмні інструменти, що дозволяють моделювати виробничі лінії, більше, ніж маски віртуальної реальності для навчання персоналу.

UBIQUO перевертає розуміння ефективності, конкурентоспроможності та прибутковості з точки зору клієнта!