Farbotekhnika

Easy

Простий в експлуатації розпилювальний автомат
з двома хитальними каретками.

Easy – це простий в експлуатації розпилювальний автомат з двома хитальними каретками, розроблений для нанесення фінішного покриття найвищої якості. Може служити основою для складних систем, особливо при великих виробничих потребах.

Галерея фото

Галузі використання

Деревообробка

Будівельна

Автомобільна

Пластик

Основні переваги

Запатентована система збору та рекуперації ЛФМ. Дві пари «вал + скребок», які омиваються розчинником з подачею насосом. Зібраний ЛФМ потрапляє в окреме відро, потім йде промивка стрічки розчинником. Промивна каретка викочується на підвісних напрямних, закріплених на верстаті. Витрата розчинника і час очищення в кінці робочої зміни мінімізуються. Версія FLEX (з очищенням стрічки) розроблена для користувачів, які забарвлюють невеликі партії з частою зміною кольору.

Опис

Easy – це розпилювальний автомат з двома хитальними каретками, призначений для середніх і великих обсягів виробництва.
Це ідеальне рішення для створення будь-якого глянцевого або матового фінішного покриття.

Характеристики
  • Високоміцна пластикова конвеєрна стрічка, армована углеволокном (CFB) з автоматичним центрирующим пристроєм
  • Запатентована система очищення стрічки і рекуперації ЛКМ
  • Висока ефективність перенесення

Зворотно-поступальний рух двох кареток з розпилювальними пістолетами приводить в дію безщітковий двигуно і привідні ремені з незалежними напрямними і опорами. Швидкоз’ємні взаємозамінні каретки доступні опційно.

Завдяки зчитувального пристрою точно сканується форма і розмір вхідних виробів для оптимізації розпилення і запобігання втрати ЛФМ.

Система оснащена конвеєрною стрічкою, армованої вуглеволокном (CFB)  для забезпечення ідеального зчеплення виробів з поверхнею конвеєра, для бездоганної якості покриття крайок і відсутності надлишкового розпилення на нижній частині виробів. Стрічка також оснащена автоматичним центруючим пристроєм, що гарантує її правильне позиціонування на високоточному транспортері. Даний тип конвеєрної стрічки спрощує процес усунення надмірного розпилення і рекуперації ЛФМ, а також мінімізує використання розчинника і процедури очищення і техобслуговування.

Система фільтрації з сухими або водяними фільтрами у поєднанні з розподільником повітря Airsphere (запатентований Cefla), інноваційним методом управління повітряним потоком всередині верстата забезпечує максимальну якість розпилення і високу ефективність перенесення.

Конфігурація:

  • СИСТЕМА ФИЛЬТРАЦІЇ: суха або водяна

Вам потрібне індивідуальне рішення?

Зв’яжіться з нами