Farbotekhnika

PRIMA

Автоматичний розпилювальний верстат з хитальною кареткою

Розпилювальний автомат з одною хитальною кареткою. Ідеально підходить для модернізації підприємств, що переходять з ручного на автоматичне розпилення.

Деревина та її похідні

Скло

Галерея фото

Галузі використання

Деревообробка

Будівельна

Автомобільна

Пластик

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

PRIMA може бути використана як окремий верстат, керований одним або двома операторами, які завантажують або розвантажують заготовки вручну.

Опис

Розпилювальний автомат з одною хитальною кареткою, що ідеально підходить для компаній, які прагнуть до мінімізації витрат, гнучкості і продуктивності. Зручність і надійність при низьких експлуатаційних витратах і початкових інвестиціях. Ідеально підходить для швидкої зміни кольору і невеликих виробничих партій.

Характеристики
  • Максимальна зручність використання
  • Ідеально підходить для переходу підприємств з ручного на автоматичне розпилення
  • Низькі витрати
  • Швидке обслуговування

Концептуально нова центральна каретка забезпечує чудове нанесення покриттів у поєднанні з економією ЛФМ. Простий доступ до каретки спрощує технічне обслуговування. Prima також ідеально підходить для обробки скла. У даній конфігурації верстат оснащений спеціальною кареткою і гнучкою системою для розпилення на склі, яка може завдати будь-який вид ЛФМ.

Всмоктування здійснюється через двоступеневі сухі фільтри, система економна і ефективна. Велика площа поверхні фільтра забезпечує кращий розподіл повітря, що призводить до рівномірної обробки і меншому забрудненню машини.

Транспортер, покритий папером, з автоматичною системою подавання і змотування паперу містить вакуумний блок, який забезпечує всі переваги безперервного конвеєра: бездоганну чистоту нижньої частини панелі і рівномірне нанесення на крайки та верхню поверхню деталей.

Електронна панель управління з ПЛК і керуючим програмним забезпеченням з 12,1-дюймовим кольоровим сенсорним дисплеєм.

КОНФІГУРАЦІЇ

Каретка: 1 каретка для нанесення ЛФМ або 1 каретка для обробки скла.

Вам потрібне індивідуальне рішення?

Зв’яжіться з нами