Farbotekhnika

iBotic

Картезіанський розпилювальний робот

iBotic – це розпилювальний робот картезіанського типу з однією або двома каретками, що ідеально підходить для великих виробничих потужностей і отримання неперевершеної якості.

Галерея фото

Галузі використання

Деревообробка

Будівельна

Автомобільна

Пластик

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

В останній версії iBotic є система, яка керує 5 осями з повною інтерполяцією між ними. Це дає змогу iBotic слідувати за особливо складними траєкторіями, наприклад, при роботі з тривимірними заготовками різних видів.

Опис

iBotic – це високопродуктивний картезіанський розпилювальний робот, що забезпечує найвищу якість обробки – як з лицьового боку, так і на крайках виробів, тепер він забезпечує ще більшу гнучкість завдяки новим інтерпольованим пристроям управління осями руху. Особливим iBotic робить те, що він може одночасно працювати з виробами різної форми і товщини, з конвеєром в стані спокою або в русі, в режимі відстеження. 

iBotic також доступний в різних версіях з робочою довжиною від 3000 мм до 5500 мм.

Характеристики
  • Робота з нерухомою заготовкою або в режимі відстеження
  • Зчитує бар’єр 2D або C-Vision 3D
  • 5 осей руху
  • Відмінна якість повітря в зоні розпилення
  • Ексклюзивне програмне забезпечення

Зчитуючий пристрій доступний в 2D-версії з 512 фотодіодами і в версії останнього покоління 3D C-Vision. З високою точністю визначає форму, розмір і положення виробів, дозволяючи програмному забезпеченню вибудовувати оптимальні траєкторії распилення. Программне забезпечення дає змогу оптимізувати розпорошення, зводячи до мінімуму втрати ЛФМ

5 осей переміщення відрізняють даного робота від звичайного розпилювального верстата: всі осі управляються електронним способом. Положення розпилювального пістолета для обробки крайок також можна регулювати (опційно).

Також доступні спеціальні каретки для нанесення клею.

iBotic може бути оснащений конвеєрною стрічкою, армованою вуглеволокном (CFB) або транспортером, покритим паперовою стрічкою.

Конфігурація CFB ідеально підходить для гарантованої рекуперації ЛФМ (завдяки системі збору та очищення), мінімальній витраті розчинника і скорочення часу обслуговування.

Конфігурація з папером рекомендована для ЛФМ що не підлягають повторному використанню або для клею. Рулон паперу на барабанах великої місткості має систему подавання, підіймання і натягування з електронним управлінням.

iBotic може бути оснащений легким в обслуговуванні і замінним двоступеневим паперовим фільтром або системою фільтрації з водяною завісою, що особливо рекомендовано для обробки найвищої якості.

Він також оснащений багатоканальним повітророзподільним пристроєм і вентиляторами для управління повітряними потоками в зоні розпилення. Щоб гарантувати найвищу якість обробки, повітря може бути оброблене незалежними вентиляторами, встановленими на корпусі машини, або, в більш складних лініях – за допомогою зовнішньої системи припливної вентиляції і / або зволоження, які також корисні при обслуговуванні сушильного обладнання.

Для iBotic Cefla Finishing розробила ексклюзивне, сучасне програмне забезпечення, здатне визначати і контролювати всі рухи робота – від найпростішої послідовності операцій до найскладніших процесів обробки. Це спеціальне програмне забезпечення пропонує зручне налаштування всіх параметрів.

Вам потрібне індивідуальне рішення?

Зв’яжіться з нами