Farbotekhnika

iGiotto

Антропоморфний робот для вертикальних ліній обробки

iGiotto – ідеальна закінчена система для обробки великогабаритних виробів, таких як дверні та віконні рами, або будь-які інші об’єкти складної форми.

Галерея фото

Галузі використання

Деревообробка

Будівельна

Автомобільна

Пластик

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

«Прохідне розпилення» – це робочий режим, який дає змогу iGiotto фарбувати завантажені вироби, коли вони переміщуються по лінії.
У цьому режимі iGiotto може уповільнити або автоматично зупинити завантаження, щоб завершити роботу

Опис

iGIOTTO – це закінчена система нанесення покриттів з високоефективним антропоморфним роботом, спеціально розробленим для обробки великогабаритних виробів. iGiotto – останнє технічне досягнення в автоматичному нанесенні покриттів на дверні та віконні рами, також може використовуватися для нанесення покриттів на будь-який об’єкт складної форми з будь-якого матеріалу, крім деревини.
iGiotto пропонує сучасним виробникам всю необхідну виробничу гнучкість.

Характеристики
  • Краще рішення для обробки великогабаритних виробів або виробів складної форми.
  • Налаштовується за допомогою сканера 3D C-Vision останнього покоління.
  • Завдяки складному програмному забезпеченню iGiotto може автоматично виконувати весь робочий цикл

iGiotto може бути оснащений 2D-сканером або 3D C-Vision сканером наступного покоління.
2D-система дає змогу вимірювати товщину, а також поздовжній і вертикальний кут заготовки, щоб можна було вибрати найбільш підходящу програму обробки. Ця система гарантує рівномірне нанесення ЛФМ на виріб.
C-Vision – це тривимірна автоматична система зчитування нового покоління для отримання інформації про становище, розміри і форму вхідних деталей з точністю, яка раніше була немислимою. Спільна дія лазерів і камер з ультрависокою роздільчою здатністю дає змогу iGiotto генерувати точні траєкторії розпилення на основі внутрішньої бази даних.

Завдяки функції прохідного розпилення вироби можуть оброблятися при русі по лінії. За наявності особливо складних деталей iGiotto може уповільнити або автоматично зупинити завантаження, щоб завершити роботу. Дана система забезпечує неперевершену продуктивність і гнучкість.

Завдяки роботизованій руці, повністю виготовленої з електроізоляційного матеріалу, розпилення iGiotto можливо комбінувати з електростатичною системою. Це дає змогу підвищити коефіцієнт перенесення і забезпечує значну економію ЛФМ, а також менше зношення фільтрів камери з сухою фільтрацією.

iGiotto оснащений установкою для очищення сопел, яка призначена для автоматичного промивання розпилювальних пістолетів перед зміною кольору.

iGiotto оснащений складним програмним забезпеченням для управління, яке дозволяє програмувати всі цикли обробки (колір і набір дій), управляти графіком виробництва для кожного завантаження і кожної окремої деталі.

КОНФІГУРАЦІЇ
iGIOTTO
доступний у версіях з 1 або 2 роботами (iGiotto DUO). iGiotto DUO – це лінія для нанесення покриття, що складається з пари встановлених навпроти роботів iGiotto, призначених для обробки передньої і задньої поверхонь дверних і віконних рам в окремих камерах. Дана конфігурація максимізує продуктивність, яка може бути навіть подвоєна.

Вам потрібне індивідуальне рішення?

Зв’яжіться з нами