Farbotekhnika

ВАЛЬЦЕВЕ НАНЕСЕННЯ ПОКРИТТІВ

Будь-які розміри і форма

КЛЮЧОВІ ПИТАННЯ, ЯКІ ЦІКАВЛЯТЬ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Ефективність, простота використання, доступність і контроль над процесом нанесення покриттів є основними питаннями, з якими стикаються компанії.

1. Налаштування верстата має бути простим, навіть якщо оператори не мають достатньої кваліфікації або мають невеликий досвід роботи з лініями вальцового нанесення.

2. Час простою має бути зменшеним будь-яким можливим способом, щоб ефективність виробництва прискорювала окупність інвестицій.

3. Обладнання повинно мати легкий доступ, таким чином, будь-які завдання з обслуговування або очищення можуть бути швидко виконані.

4. Контроль над процесом, тобто оцінка витрат ЛФМ та якості покриття мають виконуватися і коригуватися відповідним чином на ходу. Зупинки для виконання робіт на кожному верстаті в лінії – непродуктивні.

Кожна з цих тем була розглянута Cefla Finishing, щоб максимізувати ефективність процесу і допомогти кожному клієнту оптимізувати свої ресурси.

Простий інтерфейс на кожному верстаті роблять програмування простим. Зміна кольору проводиться швидко, що підвищує гнучкість. Також можуть бути додані напівавтоматичні системи очищення для економії часу і розчинників. У верстатах передбачений полегшений доступ, і, коли потрібні будь-які роботи з технічного обслуговування, це економить час між виробничими циклами.

Крім цього, процес нанесення покриттів, включаючи дані про витрату ЛФМ, засновані на масі нанесеного ЛФМ, швидкості виробництва і товщині панелі, можна спостерігати автоматично, без необхідності перевіряти кожен верстат лінії. Це означає, що коригування якості і витрати можуть бути зроблені на ходу, зводячи зупинки до мінімуму.

Візуальний зворотній зв'язок: видимість всередині верстата

Що стосується легкого доступу до обладнання, ми просунулися в цьому питанні ще далі, забезпечивши наочність процесу, завдяки вбудованим в наші верстати прозорим захисним огородженням. Тепер клієнти отримують негайний візуальний зворотний зв’язок з процесом без необхідності зупиняти виробництво для перевірки.

ОДНОРІДНІСТЬ ПОКРИТТЯ: робота з погано відкаліброваними панелями

Одна з проблем, з якою стикаються компанії, пов’язана з якістю заготовок. У багатьох випадках вони погано відкалібровані, тому процес нанесення покриття вальцями виходить з-під контролю. Ми змогли вирішити цю проблему за допомогою системи з плаваючою наносною групою, яка добре реагує на зміни поверхні плоских панелей, що подаються у верстат. Це забезпечує стабільність покриття, незважаючи на погане калібрування, і знижує ймовірність браку, якщо стандартів якості не досягнуто.

Профільні панелі: тенденції, яких ми дотримуємось

На додаток до рішення для погано відкаліброваних панелей, ми розробили рішення для вальцьової обробки, яке керує обробкою панелей з незначним рельєфом. Цим ми досягли ще більшої гнучкості для компаній, що прагнуть розширити свої можливості. Вал з м’яким покриттям у поєднанні з поліпшеною системою підіймання на основі 4 гвинтових пар для забезпечення більшої стійкості і міцності, наносить покриття ефективно і економно.

ЯКІСТЬ: отримання якості, очікуваного клієнтом

Одне з питань, в якому ми впевнені, стосується якості, незважаючи на те, що це дуже суб’єктивна тема. Цю можливість нам дає найбільша в світі Лабораторія Оздоблення, – місце, де кожен процес може бути протестований з використанням виробів і ЛФМ замовника. Найкращий спосіб досягти бажаного результату – здійснити повний виробничий тест в нашій лабораторії. Таким чином ми можемо оптимізувати всі параметри, щоб забезпечити той же результат, коли ваша лінія буде встановлена і почне роботу.

LASER ROLLER: отримання високоякісного покриття за допомогою вальцьового нанесення

Дуже часто ми чуємо фразу «кількість на шкоду якості», яке абсолютно протилежно тому результату, який ми отримуємо при застосуванні верстата модифікації LASER ROLLER. Цей верстат, оснащений наносним валом з лазерним гравіюванням, що ідеально підходить для фінішного покриття і досягає швидкості нанесення до 45 г / м2 за один прохід, що іноді ставить його в один ряд з розпилювальними або лаконаливниими верстатами в плані якості обробки поверхонь. Спочатку цей верстат був розроблений для глянцевої обробки, але він також може створювати і матування з використанням УФ матеріалів, що підвищує продуктивність компанії.

У Вас є додаткові запитання?

Зв’яжіться з нами:

Отримати прайс чи консультацію?