Farbotekhnika

Технологія Inert & Fusion Coating

Технологія відтворення тактильних ефектів на панелях

Запатентована технологія Inert Coating дає змогу відтворити тактильні ефекти (прожилки і пори деревини на поверхні, крайках панелей) на будь-якому матеріалі.

Галерея фото

Галузі використання

Деревообробка

Будівельна

Автомобільна

Пластик

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

Інноваційні технології Inert Coating від Cefla і UV Hotmelt Coating від Henkel об’єдналися для виробництва технології Inert & Fusion Coating, ідеального рішення для досягнення неперевершеної адгезії і площинності на панелях з ДСП і меламіну з глянцевою та матовою обробкою.

Опис

Запатентована технологія Inert Coating забезпечує ідеальну підготовку поверхні і крайок панелей на будь-якому типі підкладки (МДФ, ДВП, необроблена ДСП, сендвіч-панель, декоративні та меламінові панелітощо) зі значною економією на всіх виробничих параметрах. Технологія призначена для відтворення будь-яких тактильних ефектів, наприклад, деревних прожилок і пор.
Дві інноваційні технології, UV Hotmelt Coating (УФ термоплавким покриття) від Henkel і Inert Coating від Cefla, об’єднуються в технологію Inert & Fusion Coating, призначену для досягнення ідеальної адгезії і площинності на панелях з ДСП і меламіну з глянцевою і матовою обробкою. Вона дає змогу обробляти окремі панелі, призначені для обрізування або вже обрізані і оброблені. Технологія FUSION COATING – це компактний цикл для максимальної якості.

From Sorbini expertise

Характеристики
  • Велика механічна міцність плівки ЛФМ
  • Зниження експлуатаційних витрат
  • Нанесення 100% акрилових матеріалів УФ-затвердіння
  • Заповнення дефектів підкладки
  • Збільшення гнучкості процесу

Вам потрібне індивідуальне рішення?

Зв’яжіться з нами