Farbotekhnika

Smartsand

Шліфувальний верстат для плоских і профільних панелей

Smartsand – це оснащений багатофункціональними щітками верстат, призначений для шліфування плоских і профільних панелей, як необроблених, так і з покриттям.

Галерея фото

Галузі використання

Деревообробка

Будівельна

Автомобільна

Пластик

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

Модель Smartsand 2 оснащена орбітальним вузлом, що складається з восьми обертових ковзаючих щіток з регульованою швидкістю. На відміну від традиційних щіток, даний блок призначений для повної обробки меблевих фасадів та дверей, включаючи кути і поперечні канали.

Опис

Smartsand – максимально модульний шліфувальний верстат. Може бути  інтегрований в лінії обробки або використовуватися окремо як автономний верстат. Доступний в двох модифікаціях.

Smartsand є ідеальним рішенням для згладжування країв і шліфування панелей будь-якого типу з деревини та її похідних і композитних матеріалів.
Smartsand, як в конфігурації 1, так і в конфігурації 2, оснащений швидкознімними щітками для спрощення технічного обслуговування і заміни. На запит верстат може бути оснащений багатофункціональними щітками, що обертаються в двох напрямках, які можуть одночасно використовувати два різних типи наждачного паперу в разі складних вимог до шліфування.
Smartsand оснащений конвеєрною стрічкою з вакуумним притиском і гумовим приводним валом, що забезпечує максимальну адгезію панелі до поверхні стрічки.
Панель управління оснащена сенсорним екраном для контролю всіх робочих параметрів. Робочу швидкість щіток і стрічки можна регулювати. Підіймання щіткових вузлів незалежне від підіймання притискних роликів і дає змогу регулювати тиск на заготовку при шліфуванні.

Характеристики
  • Максимально модульна система для вбудованого в лінію обробки або автономного використання
  • Підходить для шліфування панелей будь-якого типу, плоских або фрезерованих
  • Швидкоз’ємні щіткові вузли
  • Всі параметри керуються за допомогою монітора управління з сенсорним екраном
  • SMARTSAND 1: ця модель Smartsand ідеально підходить для згладжування країв панелі і шліфування панелей, плоских дверей і панелей з неглибоким фрезеруванням. Вона оснащена двома щітками, що обертаються в протилежну сторону під кутом до 15°.
  • SMARTSAND 2: Smartsand 2 підходить для шліфування меблевих фасадів та дверей з неглибоким фрезеруванням, в тому числі великої товщини і / або складним малюнком фрезерування, завдяки запатентованій орбітальній системі з вісьмома щітками. Швидкість транспортера, швидкість щіток і вузол підіймання контролюються окремими инверторами, керованими за допомогою сенсорного екрану.
  • From Sorbini expertise

Вам потрібне індивідуальне рішення?

Зв’яжіться з нами