Farbotekhnika

Smartprint

Пристрій нанесення покриттів і друку з УФ затвердінням

Smartprint – це лінійка вальцьових друкарських верстатів, призначених для відтворення малюнків на плоских поверхнях за допомогою гравірувальних друкованих валів.

Галерея фото

Галузі використання

Деревообробка

Будівельна

Автомобільна

Пластик

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

Smartprint 300 є найбільш повним модульним рішенням для нанесення покриттів і друку.

Опис

Линейка Smartprint – це рішення для нанесення покриття і друку з ультрафіолетовим затвердінням, яке рекомендоване для виробників пластикових формованих виробів і панелей або рулонних матеріалів для меблевої промисловості. На запит доступні модульні рішення для обробки панелей або погонажних виробів з використанням ЛФМ на основі розчинника, води і УФ-твердіючих акрилових ЛФМ. Зменшені габарити і низькі експлуатаційні витрати роблять цей верстат ідеальним для установки як в екструзійну лінію, так і окремо від неї.
Smartprint доступний в 4-х конфігураціях: SMARTPRINT 300 для нанесення покриттів і вбудованого друку; T / 20-1STP, 2STP, 3STP, обладнані відповідно одним, двома і трьома гравірувальними друкувальними валами для точного нанесення чорнила, що ідеально підходять для відтворення ефектів дерева на плоских поверхнях.

Характеристики
  • Низькі експлуатаційні витрати
  • Зменшені розміри
  • Доступно в 4 конфігураціях
  • Ідеально підходить для відтворення ефектів дерева на плоских поверхнях.
  • SMARTPRINT 300: Система для нанесення друкованого покриття. Модульні рішення, на запит – для роботи з плоскими панелями або погонажними виробами з використанням ЛФМ на основі розчинника, води і акриловими ЛКМ УФ затвердіння.
  • T / 20-1STP: вальцьовий верстат з однією друкарською групою, оснащений гравірувальним друкувальним валом.
  • T / 20-2STP: вальцьовий верстат з двома друкувальними групами, оснащений двома гравірувальними друкувальними валами.
  • T / 20-3STP: вальцьовий верстат з трьома друкувальними групами, оснащений трьома гравірувальними друкувальними валами.

From Sorbini expertise

Вам потрібне індивідуальне рішення?

Зв’яжіться з нами