Farbotekhnika

Smartedge

Комплексна технологія забарвлення і шліфування крайок

Smartedge – це комплексне рішення для фарбування і шліфування прямих і фігурних крайок панелей. Це альтернатива ручному фарбуванню штабелями, що має значні переваги щодо економії коштів і якості нанесення.

Галерея фото

Галузі використання

Деревообробка

Будівельна

Автомобільна

Пластик

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

Smartedge може бути оснащений новою системою «Edge & Go», із запатентованим наносним валом зі змінними прямими або профільними пластинками для фарбування крайок будь-якого типу.

Опис

Smartedge – це верстат для фарбування, заповнення та шліфування крайок, який може бути укомплектований додатковими модулями для задоволення різних вимог щодо якості і продуктивності. Завдяки запатентованій технології Inert Coating для заповнення пор крайок панелей МДФ або ДСП, здатна створювати абсолютно гладку поверхню або відтворити структуру деревини і покращувати механічну міцність крайок. ЛФМ можна наносити звичайним вертикальним валом або запатентованим м’яким вертикальним валом, який автоматично пристосовується до форми крайки без допомоги шаблону або з використанням запатентованої технології вакуумного нанесення. Вакуумна система здатна фарбувати будь-який тип крайки: форма наносного валу ідеально поєднується з оброблюваним краєм, забезпечуючи точне рівномірне фарбування будь-якої форми.
Сушіння здійснюється за допомогою вбудованого вузла: УФ (для 100% акрилових фарб) або ІК (для ЛФМ на основі води або розчинників).

From Sorbini expertise

Характеристики
  • Повний цикл шліфування і фарбування крайок
  • З технологією Inert Coating для заповнення крайок панелей з МДФ і ДСП
  • Самоналагоджувальний вал або технологія вакуумного нанесення покриттів для обробки будь-якого типу крайок.

Вам потрібне індивідуальне рішення?

Зв’яжіться з нами