Farbotekhnika

Smartcurtain

Лаконаливний верстат

Smartcurtain –це лінійка лаконаливних верстатів, оснащених пристроєм для запобігання потрапляння ЛФМ на крайки і захисними огородженнями для рівномірного нанесення покриття на панелі з дерева, шкіри, картону, пластику та інших матеріалів.

Галерея фото

Галузі використання

Деревообробка

Будівельна

Автомобільна

Пластик

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

Smartcurtain оснащений пристроєм захисту крайок від потрапляння ЛФМ, для запобігання будь-яких недоліків в обробці крайок.

Опис

Дані пристрої забезпечують відмінну продуктивність і надійність та призначені для нанесення будь-якого типу ЛФМ з різним рівнем в’язкості на заготовки.
Усі конфігурації Smartcurtain оснащені знімними наносними вузлами з візками і резервуарами для збору ЛФМ, трьома транспортерними стрічками з регульованою швидкістю і закритими надміцними резервуарами з нержавіючої сталі для запобігання вібрації.

Характеристики
  • Підходить для нанесення будь-якого типу покриття на плоскі поверхні
  • Рекомендований для високоякісної обробки, що вимагає нанесення великої кількості ЛФМ
  • Підходить для застосування поліуретанових продуктів

На запит  верстат постачається з одним наносним вузлом, фіксованим під кутом 45°. Пристрій захисту крайок з відкритим запобіжником.

На запит  верстат постачається з двома фіксованими наносними вузлами. Пристрій захисту крайок з закритим запобіжником.

Лаконаливний верстат, призначений для обробки стосів панелей, з одинарної або подвійної подавальними стрічками для синхронного завантаження. Робоча швидкість налаштовується незалежно для завантаження, нанесення покриття і вивантаження. На запито доступний пристрій з одним або двома знімними або фіксованими наносними вузлами і різноюї довжиною відповідно до вимог завантаження.

From Sorbini expertise

Вам потрібне індивідуальне рішення?

Зв’яжіться з нами