Farbotekhnika

Smartcoater PRO

Для обробки виробів з плоскою поверхнею з будь-якого матеріалу.

Smartcoater PRO розроблений для обробки виробів з плоскою поверхнею з будь-якого матеріалу і використовує ключові інновації та нові конструктивні особливості, що сприяють підвищенню ефективності та поліпшення якості обробки.

Галерея фото

Галузі використання

Деревообробка

Будівельна

Автомобільна

Пластик

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

Система з плаваючою головою з пневматичною системою контролю (опційно) належним чином реагує на відхилення стану поверхні плоских панелей, що проходять через верстат. Дана група може бути заблокована або розблокована залежно від бажання користувача, а також може працювати як аварійний підіймальний пристрій.

Опис

Smartcoater PRO дає клієнтам можливість отримати більший контроль над процесом обробки, нанесенням ЛКМ і над продуктивністю загалом. Розроблений для забезпечення максимальної гнучкості і максимальної продуктивності, Smartcoater PRO може обробляти вироби різної форми і товщини, а також некалібровані панелі і здатний автоматично регулювати робочі параметри, що дає змогу економити час і підвищувати якість обробки.

Характеристики
  • Удосконалена система підіймання на базі 4 гвинтових домкратів забезпечує більшу стабільність і міцність даної  групи
  • Автоматичне регулювання транспортерної стрічки з системою центрування (опційно)
  • Позиціонування дозуючого валу і незалежне електронне управління завдає пристрій
  • При повторному виборі певного процесу, налаштування параметрів буде проведене без участі оператора

Автоматизація дає змогу знизити виробничі витрати шляхом відстеження параметрів процесу нанесення (маса ЛФМ, температура тощо).

Операції очищення частково автоматизовані і використання роликового миючого пристрою значно знижують витрату розчинника і витрати в цілому.

Конструкція Smartcoater PRO дає змогу оператору візуально контролювати ключові компоненти верстата такі, як вали, ракелі та ЛФМ.

Вам потрібне індивідуальне рішення?

Зв’яжіться з нами