Farbotekhnika

Omnidry

Omnidry – це остання розробка у сфері створення вертикальних сушильних камер

Конструктивні особливості роблять Omnidry твором мистецтва, як з точки зору продуктивності, так і надійності. Більш того, додаткова функція FLEXPRO може автоматично керувати змінами висоти полиць, виходячи з висоти виробу.

Галерея фото

Галузі використання

Деревообробка

Будівельна

Автомобільна

Пластик

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

Flexpro (patented) – це інноваційна система Omnidry, здатна розпізнавати характеристики вхідних виробів і відповідно регулювати висоту полиць у повністю автоматичному режимі. Вона здатна управляти всім циклом без втручання оператора і без зупинки виробництва.

Опис

Завдяки революційної функції FLEXPRO (patented) нова лінійка вертикальних сушильних камер Omnidry – це нове слово техніки у сфері вертикального сушіння.

Завдяки Flexpro висота полиць може бути автоматично змінена. Завдяки своїй винятковій гнучкості і універсальності у відповідь на логістичні вимоги Omnidry ідеально підходить не тільки для дуже високопродуктивних ліній, а й для роботизованих ліній нанесення, де потрібна велика гнучкість. Дана сушарка останнього покоління зберігає всі видатні характеристики стандартних вертикальних сушарок Cefla, так як в ній здійснюються всі стадії процесу: попереднє випаровування, сушіння та охолодження (навіть для ЛФМ, які потребують більш тривалого часу сушіння), при цьому мінімізується використання виробничих площ. Flexpro – це ідеальне поєднання продуктивності і гнучкості. Регулювання висоти полиць повністю автоматичне, і система може керувати всім циклом без втручання оператора, і без зупинки роботи.

Нова сушильна камера Omnidry може бути оснащена системою роликових транспортерів у поєднанні зі стрижневими полицями для збору деталей і циклічного транспортування всередині сушарки, або системою стрічкових транспортерів у поєднанні з стрічковими полицями.

Характеристики
  • Функція FLEXPRO для автоматичного контролю висоти полиць
  • Привід в нижній частині сушарки
  • Максимальна модульність: Omnidry можна розширити за допомогою додаткових 2, 3 або 4 секцій.
  • Гнучке компонування системи
  • Незалежна вентиляція для кожної секції. Може також використовуватися для здійснення процесів попереднього випаровування, сушіння або охлаждення.

Omnidry доступна в конфігураціях з 2, 4 або 6 секціями.
Може бути оснащена стрижневими або стрічковими полицями.

Вам потрібне індивідуальне рішення?

Зв’яжіться з нами