Farbotekhnika

J-PRINT SP

Однопрохідний цифровий принтер

J-PRINT SP є однопрохідним цифровим принтером, що ідеально підходять для високопродуктивного, високоякісного промислового нанесення покриттів як на жорсткі, так і на гнучкі підкладки.

Галерея фото

Галузі використання

Деревообробка

Будівельна

Автомобільна

Пластик

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

J-Print SP – передова серія однопрохідних принтерів, створена завдяки синергії багаторічного досвіду роботи компанії Jetset в області проектування і налаштування цифрових машин і неперевершеною кваліфікації Cefla у виробництві обладнання і систем для нанесення покриттів і декорування різних виробів, в тому числі з деревини та її похідних, пластику і скла.

Опис

J-PRINT SP – це вдосконалена серія однопрохідних принтерів, оснащена промисловими друкуючимих головками, здатними подавати УФ-тверіюче чорнило, призначена для інтеграції в повністю цифрові і гібридні однопрохідні друковані середовища. Модульні друкувальні вузли можуть бути налаштовані для ефективного друку на матеріалах необмеженої ширини. Передова технологія J-PRINT SP дозволяє працювати зі швидкістю до 50 лінійних метрів в хвилину.

J-PRINT SP може мати конфігурацію від 4 до 8 стандартних позицій. Графічне програмне забезпечення дозволяє друкувати багатоколірні зображення високої чіткості за допомогою високоякісних друкуючих головок.

J-PRINT SP оснащений власними вузлами ультрафіолетових світлодіодів для затвердіння / сушіння.

J-PRINT SP використовує систему, яка забезпечує циркуляцію чорнила через друкуювальні головки, тим самим зменшуючи частоту циклів очищення. Спеціально розроблені резервуари для чорнила, система безперервної перемішування і автоматичний контроль всіх найважливіших параметрів, включаючи температуру, витрату та тиск в контурі, забезпечують оптимальне управління.

J-PRINT SP використовує провідну в галузі технологію gray-scale DOD (Drop on Demand).

Характеристики
  • Ідеально підходить для високоякісної високопродуктивного промислового друку
  • Обробляє як жорсткі, так і гнучкі підкладки
  • Стандартна ширина від 250 мм до 1550 мм
  • Ідеально підходить для УФ твердіючого чорнила, сумісний з чорнилом на основі води, розчинників, а також чорнила для кераміки
  • Адаптовано під різні підкладки, включаючи вироби з деревини і її похідних, пластик, фіброцемент, метал
  • Вакуумний стрічковий транспортер для безпечного переміщення виробів

Вам потрібне індивідуальне рішення?

Зв’яжіться з нами