Farbotekhnika

J-Print MP

Багатопрохідний цифровий принтер

J-PRINT MP – це багатопрохідний цифровий принтер для задоволення всіх вимог до друку на жорстких і гнучких підкладках.

Галерея фото

Галузі використання

Деревообробка

Будівельна

Автомобільна

Пластик

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

J-Print MP – це потужна промислова струменева платформа, яка відповідає спеціальним друкованим і професійним графічним вимогам до друку на жорстких і гнучких підкладках.
J-Print MP був створений завдяки багаторічному досвіду роботи компанії Jetset в області проектування і налаштування цифрових пристроїв, і професійному досвіду Cefla в проектуванні і виробництві обладнання та систем для нанесення покриттів і декорування будь-якого розміру.

Опис

J-Print MP – це потужна промислова струменева платформа, яка відповідає спеціальним друкованим і професійним графічним вимогам до друку на жорстких і гнучких підкладках, що використовує універсальний потужний скануючий друкований двигун. J-Print MP задовольняє будь-які вимоги щодо ширини та довжиниі підкладки, якості друку, продуктивності,а також  хімічним складом чорнила.

УФ чорнилом можна друкувати безпосередньо на дереві і його похідних, пластику і склі для внутрішніх приміщень. J-Print MP розроблений для задоволення потреб найвибагливіших клієнтів. Доступні дві ширини друку (1,6 і 2,5 м), оснащений стрічковим конвеєром, що приводиться в рух високоточними лінійними магнітними двигунами.

J-Print MP може бути підключений до додаткових модулів подавання і укладання виробів, щоб забезпечити максимальну швидкість і автоматичну роботу. Принтери також можуть бути оснащені модулями намотування / розмотування в разі обробки гнучких підкладок.

Характеристики
  • Ідеально підходить для спеціального друку і професійного графічного нанесення
  • З легкістю обробляє як жорсткі, так і гнучкі підкладки
  • Адаптується під ширину і довжину підкладки, якість друку, продуктивність і хімічний склад чорнила
  • Сумісний з УФ-твердіючим чорнилом, чорнилом на основі води та розчинника, а також для кераміки і скла
  • Вакуумний стрічковий транспортер для безпечного завантаження / розвантаження
  • Повна автоматизація доступна при комплектації модулями подавання / укладання панелей і опціями безперервнього подавання рулонного матеріалу

Вам потрібне індивідуальне рішення?

Зв’яжіться з нами