Farbotekhnika

Exydry-Z

Exydry-Z застосовує технологію ексимерного матування для отримання м’яких на дотик міцних поверхонь з глибокою матовою обробкою і стійким захистом від відбитків пальців, зокрема, на профільних панелях, включаючи крайки меблевих фасадів.

Галерея фото

Галузі використання

Деревообробка

Будівельна

Автомобільна

Пластик

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

До теперішнього часу технологія ексимерного матування використовувалася на плоских панелях, тому що повне видалення кисню з тривимірних виробів, особливо з країв профільної панелі або можливих фрезерованих або рельєфних поверхонь, ніколи не виконувалося задовільно. Технологія Exydry-Z включає  технологічні процеси (що очікують патенту)  для ефективного повного видалення кисню з усіх осей профільної панелі, що забезпечує ексимерне матування будь-яких поверхонь.

  • Опис

Exydry-Z – ексимерне сушіння, здатне працювати не тільки з плоскими панелями. Отримання м’якого на дотик глибокого матового покриття з тривалою стійкістю до подряпин і стирання на профільних панелях тепер можливе завдяки трьом технологічним процесам, що очікують отримання патенту.

Характеристики
  • Технологія ексимерного матування поширюється на всі осі панелей (крайки панелей товщиною до 25 мм).
  • Високоякісна обробка поверхні з довготривалою стійкістю до подряпин і стирання.
  • Ефект м’якого покриття (soft-touch) з захистом від відбитків пальців навіть на профільних панелях.
  • Глибока матова обробка (нижче 5 gloss за шкалою 0 ÷ 100).
  • Мінімальне (на 65% нижче середнього) споживання азоту знижує витрати.

Спосіб затвердіння ЛФМ забезпечує надзвичайно глибоку матову обробку (5 gloss за шкалою 0 ÷ 100), а також широко затребувану на ринку стійку захист від відбитків пальців.

Технологія ексимерного матування застосовує процес УФ затвердіння з піком на коротких хвилях в що не містить кисню атмосфері, що забезпечує отримання високоякісних поверхонь з ефектом м’якого на дотик покриття (“soft-touch”).

Розроблена спеціально для профільних панелей, ця інноваційна технологія дає змогу обробляти методом розпилення, наприклад, меблеві фасади товщиною до 25 мм, за допомогою роботів або верстатів з хитальною кареткою. Ця конструкція забезпечує безперервне проходження через сушку профільних панелей, піклуючись про повне видалення кисню – визначає умови для ексімерних технологій, без зупинки лінії, а, отже, всього виробництва.

Кількість азоту, що використовується для видалення кисню з профільної панелі в усіх напрямках, і забезпечує матову поверхню, значно нижче, ніж в звичайних ексимерних сушках.

Вам потрібне індивідуальне рішення?

Зв’яжіться з нами