Farbotekhnika

Ecogel

Модульний сушильний тунель

Рішення Ecogel ідеально підходять для процесів швидкого сушіння ЛФМ з низьким вмістом сухого залишку і для випаровування розчинника.

Галерея фото

Галузі використання

Деревообробка

Будівельна

Автомобільна

Пластик

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

ECOGEL – швидка, максимально модульна система сушильних тунелів

Опис

Ecogel E

Модульна система ECOGEL – це сучасне, ефективне і гнучке рішення для лінійного сушіння, надзвичайно практичне завдяки своїй системі безперервного переміщення виробів. Сушильний тунель з ламінарним потоком гарячого повітря з регульованою рециркуляцією, спрямованим назустріч руху виробів. Час перебування виробів у тунелі можна відрегулювати, ґрунтуючись на швидкості завантаження виробів. Сушіння займає всього кілька хвилин, що робить цю систему ідеальною для попереднього випаровування або швидкого сушіння ЛФМ з низьким вмістом сухого залишку. Також рекомендоване для попереднього випаровування в лініях нанесення клею.

Характеристики
  • Автоматичний контроль температури повітря у повітропроводі
  • Може бути оснащений  ІЧ-лампами
  • Ізольована конструкція для енергозбереження
  • Надзвичайно практична завдяки системі безперервного переміщення виробів

Конфігурація Ecogel MPS є новим словом в розробці сушильних тунелів для ЛФМ УФ затвердіння, яка ідеально підходить для високоякісної обробки. Вона гарантує максимальну однорідність кольору, матовість і мінімальну емісію розчинника. Ультрафіолетова лампа високої потужності (ртутна або галієві) випускає випромінювання, що впливає на нанесений на панелі шар ЛФМ, за допомогою опуклих відбивачів, розташованих на зменшуваній відстані від виробів. Це поступове збільшення потужності ультрафіолетового випромінювання значно знижує час гелювання і енерговитрати.

Дана конфігурація є чудовою альтернативою використовуваним лампам TL низької потужності. Таким чином, вона повинна бути встановлена після випаровування розчинника і перед прямим опроміненням ультрафіолетовими лампами високої потужності для остаточного затвердіння поверхневого шару.

  • Ecogel E: сушильний тунель для сушіння гарячим повітрям, з ламінарним потоком, для попереднього випаровування або сушіння клею та ЛФМ з низьким вмістом сухого залишку
  • Ecogel MPS: УФ сушильний тунель для отримання високоякісного фінішного покриття
  • Ecogel ALD: спільний вплив ламінарного потоку повітря і ультрафіолетового випромінювання, що підходить для випаровування розчинників з ЛФМ.

Конфігурація ALD поєднує в собі дію ламінарного потоку повітря і УФ-випромінювання. Це найбільш гнучке рішення для швидкого випаровування розчинників з ЛФМ (нанесених лаконаливом або розпиленням) перед ультрафіолетовою сушкою. Сильні сторони даного типу сушильного тунелю – це зручність використання, модульність і якість фінішного покриття. У комплекті з безперервною системою переміщення виробів вона може бути оснащена ультрафіолетовими лампами низького тиску для желювання.

Вам потрібне індивідуальне рішення?

Зв’яжіться з нами